Ana sayfa

Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd., madencilik makineleri, metalurji makineleri ve inşaat malzemeleri ekipmanları imalatında uzmanlaşmış bir ithalat ve ihracat şirketidir.Zhengzhou High-Tech bölgesinde bulunan ana çeyrek, şirketin iş kapsamı şunları içerir: çeneli kırıcı, darbeli kırıcı, çekiçli kırıcı, konik kırıcı, bilyalı değirmen, çubuk değirmen, seramik bilyalı değirmen, titreşimli besleyici, titreşimli elek, bantlı konveyör, mineral cevheri ayırma makinesi, manyetik ayırıcı, yüzdürme makinesi, sınıflandırıcı, spiral şut, döner kurutucu, döner fırın.Ayrıca kum ve taş üretim hattı, kırma ve öğütme tesisi, cevher zenginleştirme hattı, AAC (gaz beton blok) üretim tesisi, küçük çimento fabrikası, aktif kireç üretim hattı vb.

Temel yönetime dikkat ediyoruz, işletmelerin kalite yönetim sistemini kuruyoruz;çalışma sahası fiksasyon yönetimini gerçekleştirir;lojistik ABC yönetiminden hoşlanır;ofis bilgisayar otomasyonu gerçekleştirir;ürün geliştirme süreci tasarımı CAD, CAPP teknolojisini benimser.Zhongke Machinery, yüksek kaliteli ürünlerin yanı sıra özelleştirilmiş optimize edilmiş teknik teklif ve bir istasyon satış sonrası servis sağlayabilir.

Şirketin makine kalitesi ve hizmeti, madencilik makineleri pazarında itibar kazanmamıza yardımcı oluyor.Şimdiye kadar Kanada, Ekvador, Endonezya, Nepal, Hindistan, Rusya, Özbekistan, Honduras, Zimbabve, Nijerya, Malavi'ye ihracat yaptık ve iş büyümeye devam ediyor.

Henan Zhongke fabrikasına hoş geldiniz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yıllar süren gelişim ile, mükemmel satış ağı ve yurtiçi ve yurtdışında entegre satış sonrası hizmet sistemi kurarak, şirketin zamanında, doğru ve verimli hizmet vermesini ve iyi müşteri itibarı kazanmasını sağladık. Ürünler Çin'in her yerinde satılmakta ve Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika gibi 30'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Üretim, satış hacmi ve ölçek aynı sektörde birinci sıradadır.

Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Zhongke

No. Çalışanları : 50~200

Yıllık satış : 5000000-20000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 50% - 60%